+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Interiérové dveře
Interiéry rodinných domů
a bytů

Interiérové dveře

Sladíme vaše vnitřní dveře s obložkami i nábytkem

Ke dveřím interiérovým přistupujeme stejně jako k nábytku. Musí být poctivé, robustní, přesné, trvanlivé a krásné. Díky tomu, že jsme schopni vyrobit libovolné dveře a nábytek zároveň, je možné dosáhnout naprosté barevné i designové shody všech prvků. To dokáže nabídnout málokdo.

  • + Zaměření zdarma
  • + Montáž vždy v ceně
  • + Atypické rozměry

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Dveře interiérové

Krásné dveře jsou podstatný kus nábytku

Jakýkoliv interiér obměnou dveří a obložek může získat zcela jiný výraz. I v případě dveří jsme připraveni udělat vám vizualizace, díky kterým společně zvolíme styl, který vám bude vyhovovat nejlépe. Jsme připraveni dodat dveře moderní, rustikální, masivní či laminové. Montáž a dodávka je na klíč.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Interiérové dveře nejen vyrábíme, ale v případě ekonomické výhodnosti vám dodáme od firmy Erkado, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Trvanlivost jejich dveří známe, a proto také zákazníkům doporučujeme.

Nabízíme interiérové dveře v klasickém i moderním designu jako foliované, dýhované nebo laminované. Oblíbené jsou dveře celoskleněné. Provedení je 1křídlé, 2křídlé a posuvné. K dispozici je mnoho barevných provedení a imitací dřeva.

Fotogalerie - Dveře interiérové

Dveře interiérové

Dveře interiérové

Dveře interiérové