+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Ložnice
Interiéry rodinných domů
a bytů

Ložnice

Ložnice a kvalitní postel pro nerušené sny

Dobrá postel nesmí vydávat žádné zvuky, musí být pevná, stabilní a unést řádově stovky kilogramů po desítky let. Poctivé řemeslo je zde potřeba více, než kde jinde. Naší výhodou je vytvoření rozměru přesně dle vašich potřeb a sladění veškerého nábytku s obložkami, dveřmi, policemi, a vestavěnými skříněmi.

  • + Klidý a zdravý spánek
  • + Pevnost a odolnost
  • + Atypické rozměry

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Ložnice

V ložnici strávíme 33% života

To je mnohem více než v autě. Mnoho našich zákazníků si toto uvědomuje a rádi investují do kvalitní masivní postele i do dalšího ložnicového nábytku. Průměrně za život vyměníme ložnici zhruba 3x. V jedné ložnici lidé stráví zhruba 25 let. Investice do kvality se u ložnice vždy časem vyplatí.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Při návrhu ložnicové sestavy dokážeme vytvořit kompletní ložnici včetně komod, nočních stolků i pracovních či relaxačních míst. Ložnice jsou častokrát víceúčelové, tj. vedle spánku i místem pro nerušené rozjímání, čtení či meditaci.

Inspirativní a moderní ložnice dnes stále více zahrnují místo vestavěných skříní například šatny s posuvnými dveřmi, atypická řešení postelí s uložnými prostory, ale i třeba nebesy. I taková řešení jsme vám připraveni dodat.

Fotogalerie - Ložnice

Ložnice

Ložnice

Ložnice

Ložnice

Ložnice