+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Schody
Interiéry rodinných domů
a bytů

Schody

Bezpečnost, trvanlivost a nadčasovost

Od schodů se požaduje trvanlivost, bezpečnost a samozřejmě bezchybný vzhled. Při návrhu využíváme stejně jako u jiných částí interiérů počítačové modelování. Na 3D modelu si společně odsouhlasíme všechny detaily. Ten tvoří podklad pro kalkulaci, kterou vám společně se zaměřením a návrhem poskytneme bezplatně.

  • + Široké možnosti designu
  • + Dřevo i jiné materiály
  • + Kalkulace zdarma

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Schody

Schody ze dřeva i kombinací jiných materiálů

Naší předností je flexibilita. Dokážeme vyjít vstříct téměř jakémukoliv architektonickému požadavku. Běžně vyrábíme schody z vhodných tvrdých dřev, kterými jsou dub, ořech, jasan, javor, buk, třešeň, hrušeň, jabloň či akát. Montáž a dodávka je na klíč.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Dřevěné schody a dřevěná schodiště jsou vyráběna z masivních dřevěných hranolů (spárovky) jejíž výhodou je vysoká pevnost i stabilita (nekroutí se a nedochází k praskání). K dřevěným schodištím dodáváme také zábradlí a madla.

Umíme vyrobit jak samonosné přímé schodiště tak i schodiště točité. Stejně tak dodáváme na míru připravené schodové nášlapy. Máme za sebou celu řadu realizací ať už v obytných domech nebo ve veřejných prostorech či firmách.

Fotogalerie - Schody

Schody

Schody