+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Vestavěné skříně
Interiéry rodinných domů
a bytů

Vestavěné skříně

Velká variabilita doplňků do vestavěných skříní

Plánujete novou vestavěnou skříň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Každá věc má svoje místo a my Vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější doplňky, které Vám s jejím využíváním pomohou. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším prvkům získáte pohodlí a přehled ve svých věcech.

  • + Využití každého místa
  • + 100% barevné sladění
  • + Robustní konstrukce

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Vestavěné skříně

Zvolte si styl své nové vestavěné skříně

Vestavěná skříň má být na míru nejenom danému prostoru, ale i Vašim potřebám. Přizpůsobte proto vnitřní vybavení podle svých potřeb. Čím lépe to uděláte, o to lépe Vám pak bude skříň sloužit a Vaše věci budou přehledně a dostupně uložené.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, ale především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí.

Problémem nejsou ani „mrtvá místa“ – kouty, zkosené stropy a výklenky. Vestavěné skříně na míru dodáváme do mnoha míst v Čechách včetně Prahy. Vždy záleží na rozsahu dané zakázky. Cena skříně se odvíjí od složitosti řešení i vnitřního vybavení. Našimi zákazníky jsou lidé, kteří požadují vestavěnou skříň vysoké kvality. Oblast trvanlivosti, stability a robustnosti je to, čím se naše skříně odlišují. Dokážeme dodat špičkové pojezdy, použít kombinaci dřeva, skla i jiných materiálů. Za příznivou cenu si předplatíte trvanlivost a radost ze skvělé funkce na mnoho let.

Fotogalerie - Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně