+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Balkóny, terasy
Pergoly, altány, přístřešky,
balkóny

Balkóny, terasy

Rozšiřte svůj užitný prostor

 Velkou část našich realizací zahrnují prvky domů, jako jsou dřevěné vysuté balkóny, stříšky a přístavby, zastřešení stání pro auta a zahradní domky. Zakládáme si na robustní konstrukci, špičkové, velmi odolné povrchové úpravě a použití ověřeného výběrové dřeva a to ať už normovaných lepených hranolů, tak i masivních trámů fošen.

  • + Jedinečný design
  • + Velmi odolné a stálé
  • + Včetně stavebních prací

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Balkóny, terasy

Praktické a krásné dřevěné konstrukce

Baví nás tvořit krásné přístřešky, přístavby malé i velmi rozsáhlé, zastřešení bazénů a balkóny. Dokážeme zkombinovat přístřešky s elektrickými roletami a posuvnými prosklenými dveřmi. Díky 3D vizualizacím, máte jistotu, že velikost i vzhled budou přesné. Montáž a dodávka na klíč.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Balkóny oproti tomu dodáváme jak na základě projektů nebo společně namodelujeme vhodné řešení s ohledem na styl vaší nemovitosti. Používáme většinou normované lepené dřevěné hranoly. Stejně tak vytváříme i dřevěné ploty včetně vstupních

dřevěných vrat. Zabýváme se také výrobou balkónových zábradlí, balkonových madel, balkonových dveří a podlah na balkony. Vyrobíme libovolný balkon dle vaší inspirace.

Fotogalerie - Balkóny, terasy

Balkóny, terasy