+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Interiéry rodinných domů 
 a bytů

Interiéry rodinných domů a bytů

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně je srdcem domova. Potkáváme se tu při ospalých ránech u snídaní i při večerním rozjímání. Měla by tak být místem, které vám dodá energii, kde vás to bude hřát. Pokud je navíc vše chytře vymyšleno, oceníte, že každá věc bude mít své místo.

Kuchyně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Dobrá postel nesmí vydávat žádné zvuky, musí být pevná, stabilní a unést řádově stovky kilogramů po desítky let. Poctivé řemeslo je zde potřeba více, než kde jinde. Naší výhodou je vytvoření rozměru přesně dle vašich potřeb a sladění veškerého nábytku s obložkami, dveřmi, policemi, a vestavěnými skříněmi.

Plánujete novou vestavěnou skříň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Každá věc má svoje místo a my Vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější doplňky, které Vám s jejím využíváním pomohou. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším prvkům získáte pohodlí a přehled ve svých věcech.

Ložnice a vestavěné skříně

Dětské a obývací pokoje

Dětské a obývací pokoje

Základním požadavkem u dětského nábytku je především bezpečnost, jednoduchá obsluha a kvalita zpracování. Při výrobě dětských pokojů používáme bezpečné materiály. Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou zpracovány dle individuálních požadavků, je finální nábytek kvalitním, ručně zpracovaným originálem.

Dětské a obývací pokoje

Koupelny

Koupelny

Koupelnový nábytek musí být praktický a velmi odolný. Vlhkost časem udělá svoje a levné zpracování nemůže vydržet. Koupelny také představují výzvu designerskou a vytváří se podobně jako kuchyně dnes na míru daného prostoru. I na koupelnu vám tak zdarma vytvoříme 3D návrh.

Koupelny

Stoly

Stoly

Díky našim zkušenostem jsou vaše stoly z tvrdého nebo měkkého dřeva krásné a stabilní. Našim přáním je, aby se stejně jako dříve, dědily z generace na generaci. A to už chce nejen pořádné dřevo, ale i šikovné ruce, cit pro detail a hlavně mnoho let praxe a zkušeností.

Stoly

Schody

Schody

Od schodů se požaduje trvanlivost, bezpečnost a samozřejmě bezchybný vzhled. Při návrhu využíváme stejně jako u jiných částí interiérů počítačové modelování. Na 3D modelu si společně odsouhlasíme všechny detaily. Ten tvoří podklad pro kalkulaci, kterou vám společně se zaměřením a návrhem poskytneme bezplatně.

Schody