+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Kuchyňské spotřebiče - exkluzivní ceny
Další
služby

Kuchyňské spotřebiče - exkluzivní ceny

Široká nabídka spotřebičů za výborné ceny

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které dělíme na volně stojící a vestavěné. Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavěné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem "setů", tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce. 

  • + široká nabídka výrobců
  • + i samostatný prodej
  • + velmi výhodné ceny

vždy rychle a spolehlivě

Kuchyňské spotřebiče

Dodáme vám vaši vysněnou značku spotřebiče

 Umíme Vám nabídnout značku, kterou preferujete, a je samozřejmostí, že Vám spotřebiče odborně zapojíme. Řada výrobců má předváděcí centra, kde vám můžeme sjednat schůzku a vybraný typ si prohlédnete na místě.

Vyžádejte si ceníky

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Mezi nejčastěji nabízené spotřebiče patří značky Philco, Whirlpool, Bosch, Siemens, Candy, Electrolux, AEG a další.  Díky našemu přímému napojení na přímé zástupce a naší tržní pozici vám jsme schopni nabídnout výborné ceny, oficiální záruku a prvotřídní servis. 

Přímým nákupem u nás navíc získáte jistotu, že spotřebič bude odborně instalován a uveden do provozu.  Naše nabídka zahrnuje nejen kuchyňské spotřebiče, ale také pračky, sušičky prádla a další.