+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Naše přednosti

Naše přednosti

Děláme krásné a poctivé interiéry a exteriéry

V oboru kompletního zařizování interiéru se pohybujeme více jak 20 let. Zprvu jako součást stavební společnosti YSSEN s.r.o. ze které se postupem času vyčlenila firma Interyss s.r.o. specializovaná na kompletní dodávku interiéru jako celku nebo určitých svébytných truhlářských výrobků jako jsou kuchyně, stoly, vchody apod. Našimi zákazníci jsou firmy, státní instituce a organizace, živnostníci, fyzické osoby atd. Velice důležitá je pro nás komunikace se zákazníkem, chápeme jej jako partnerství, kde na počátku se vzájemně seznamujeme, snažíme se klientovi poradit a získat jej pro společný cíl.

Tím je pro nás interiér, ve kterém se zákazník bude cítit dobře, splní jeho veškerá očekávání a my budeme mít radost z jeho spokojeného pocitu.
Za roky své existence se nám podařil vybudovat nejen náš odborný tým, který se ve službě zákazníkům chce neustále zdokonalovat a zlepšovat. Ale i systém našich subdodavatelů je za léta fungování na náročném českém trhu prověřený a v naší nabídce najdete nejenom výrobky našich truhlářů, ale i elektrické spotřebiče od různých značek, sedací nábytek firmy RIM, nebo dveře firmy Erkado.

1. KONZULTACE S KLIENTEM = CENOVÝ NÁVRH

Kompletní dodávka interiéru, truhlářský výrobek apod. vzniká vždy při komunikaci s klientem a jeho výsledkem je cenový návrh včetně vizualizace daného prostoru nebo výrobku.
 

 

2. PŘÍPRAVA K VÝROBĚ A 3D NÁVRH

Aby byl zákazník spokojen, musí výrobě předcházet vždy dokonalá příprava, která odhalí ješte před jejím započetím případné nedostatky, nebo další upřesnění směrem k zákazníkovi. Hlavně co se týče materiálu a způsobu provedení, případně logistiky dodání a montáže.
 

 

Aby výsledek výroby byl dokonalý předmět sloužící zákazníkovi mnoho let, musí být realizován ve
firmě, která má moderní vybavení a zručné a pečlivé pracovníky.
 

 

4. VÝROBA, DOPRAVA A MONTÁŽ U ZÁKAZNÍKA

Završuje celý proces, který začíná komunikací se zákazníkem. Pokračuje zhmotnění jeho představy ve 3D návrhu. Následuje výroba a konečně doprava k zákazníkovi, ukončená montáží na místě.