+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Stoly
Interiéry rodinných domů
a bytů

Stoly

Stoly pracovní, kuchyňské prezentační i zcela atypické

Díky našim zkušenostem jsou vaše stoly z tvrdého nebo měkkého dřeva krásné a stabilní. Našim přáním je, aby se stejně jako dříve, dědily z generace na generaci. A to už chce nejen pořádné dřevo, ale i šikovné ruce, cit pro detail a hlavně mnoho let praxe a zkušeností.

  • + Nadčasový vzhled
  • + Rozměry zcela dle vás
  • + Robustní provedení

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Stoly

Stůl je vlastně také Součást rodiny

Představte si dubovou masivní desku a vše, co pamatuje. Oslavy, radosti, starosti, to jak byly děti malé, babičky i dědečky a mnoho jiných příběhů našich životů. Dřive patřily stoly k vyjmečným kusům nábytku. A my chceme tuto tradici obnovit. Pojďte do toho s námi a nechte si vyrobit pořádný stůl.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Vyrábíme dřevěné masivní stoly z dubu, buku, ořechu a v případě přání i exotických dřevin. Stůl může být součástí vaší kuchyně. Díky celkové dodávce s kuchyní navíc zajistíme perfektní sladění. Vyrábíme jak jídelní stoly kulaté, masivní dubové jídelní stoly, v různých rozměrech a výškách i rozkládací stoly na míru.

Dokážeme uspokojit také zájemce o rustikální dubové retro stoly nebo masivní zahradní stoly. Vedle jídelních stolů se zabýváme také výrobou reprezentativních stolů do zasedacích místností i stolů pro manažery a ředitele.