+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
O nás

O nás

V oboru kompletního zařizování interiérů se pohybujeme více jak 20 let. Zprvu jako součást stavební společnosti YSSEN s.r.o. ze které se postupem času vyčlenila firma Interyss s.r.o. specializovaná na kompletní dodávku interiéru jako celku nebo určitých svébytných truhlářských výrobků jako jsou kuchyně, stoly, vchody apod. 

Našimi zákazníci jsou firmy, státní instituce a organizace, živnostníci, fyzické osoby atd.

Velice důležitá je pro nás komunikace se zákazníkem, chápeme jej jako partnerství, kde na počátku se vzájemně seznamujeme, snažíme se klientovi poradit a získat jej pro společný cíl. Tím je pro nás interiér, ve kterém se zákazník bude cítit dobře, splní jeho veškerá očekávání a my budeme mít radost z jeho spokojeného pocitu.

Za roky své existence se nám podařil vybudovat nejen náš odborný tým, který se ve službě zákazníkům chce neustále zdokonalovat a zlepšovat. Ale i systém našich subdodavatelů je za léta fungování na náročném českém trhu prověřený a v naší nabídce najdete nejenom výrobky našich truhlářů, ale i elektrické spotřebiče od různých značek, sedací nábytek firmy RIM, nebo dveře firmy Erkado.

INTERYSS s.r.o.

Dolní Litvínov 5
436 01 Litvínov
IČ: 48293881
DIČ: CZ 48293881