+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Koupelnový nábytek
Interiéry rodinných domů
a bytů

Koupelnový nábytek

Praktičnost, řád a hygiena

Koupelnový nábytek musí být praktický a velmi odolný. Vlhkost časem udělá svoje a levné zpracování nemůže vydržet. Koupelny také představují výzvu designerskou a vytváří se podobně jako kuchyně dnes na míru daného prostoru. I na koupelnu vám tak zdarma vytvoříme 3D návrh.

  • + Neobvyklá řešení
  • + Odolná dřeva nebo Lamino
  • + Trvanlivost a praktičnost

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Koupelny

Místo, kde začíná každý nový den

Ne nadarmo se říká, že jak den každého z rodiny začíná, tak také pokračuje. Dobře zvolený nábytek do koupelny, který se postará o to, aby vše bylo na správném místě je v každodenním ranním spěchu velké plus. Při návrhu vám pomůžeme s využítím každého prostoru koupelny ať malé či velké.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Pro docílení požadovaného designu koupelnového nábytku můžeme kombinovat různé druhy materiálů a jejich barevná provedení. Nábytek do koupelny můžeme vyrobit podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy. Skříňky můžete volit na nohách či závěsné. V oblibě jsou umyvadla posazená na desku. Zaměřujeme se na koupelnový nábytek na míru, který v Siko koupelny nebo koupelny Ptáček nenajdete.

Design koupelny tak může být velice unikátní. Při naší přesné ruční výrobě je možné téměř cokoliv. Náš koupelnový nábytek vyniká příjemnou údržbou, velikou variabilitou a originálním i funkčním řešením pro malé i velké prostory. Stačí dodat rozměry a vaší představu, kterou proměníme v realitu. Dodáme vám skříňky s umyvadlem a regály do koupelen malých i velkých.

Fotogalerie - Koupelny

Koupelny

Koupelny

Koupelny

Koupelny

Koupelny

Koupelny

Koupelny