+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Kuchyně na míru
Interiéry rodinných domů
a bytů

Kuchyně na míru

I složitou kuchyň vám jednoduše vyrobíme

Kuchyně je srdcem domova. Potkáváme se tu při ospalých ránech u snídaní i při večerním rozjímání. Měla by tak být místem, které vám dodá energii, kde vás to bude hřát. Pokud je navíc vše chytře vymyšleno, oceníte, že každá věc bude mít své místo.

  • + Dodávka na klíč
  • + Netradiční detaily
  • + 3D Vizualizace zdarma

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Kuchyně

V kuchyni trávíme denně v průměru 2,8 hodiny

což dle výzkumu Kitchen Survey představuje 17,5% našeho bdělého času. Vše začíná první studentskou levnou kuchyní z Ikea s vlastním sestavením, kterou střídá kuchyně na míru. Ta už by měla něco vydržet. A takovou vám Rádi dodáme. Konzultace a návrh je zdarma.

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Každá kuchyň by se měla dělit na těchto 5 praktických částí: 1) potravinová část 2) ukládací část 3) mycí zóna 4) přípravna zóna 5) varná zóna. Pokud při designu vycházíme z tohoto návodu, usnadníme si výrazně na mnoho let veškeré kuchyňské práce, hlavně však vaření. Při designu můžete kombinovat masivní dřevo, dýhu, lamino, MDF lakovaná do vysokého lesku. Pro pracovní desky nabízíme, masiv, umělé (Corian) nebo přírodní kámen, ale i odolné dřevotřískové desky s HPL laminátem. Při tvorbě designu kuchyně vám poradíme zda zvolit dvířka výsuvná, výklopná, klasická nebo s tlumeným dojezdem. V nabídce máme mnoho úchytek, ale i bezúchytkové otevírání. K výrobě kuchyní využíváme výhradně špičkové rakouské kování BLUM, na které výrobce poskytuje doživotní záruku.  Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které dělíme na volně stojící a vestavěné. 

 Volně stojícími se rozumí spotřebiče, které nejsou zabudovány do kuchyňské linky. Vestavěné spotřebiče jsou pevně zabudovány do kuchyňské linky. Dalšího cenového zvýhodnění spotřebičů lze dosáhnout také nákupem setů, tzn. sady spotřebičů od jednoho výrobce. V naší nabídce najdete celou řadu renomovaných značek kuchyňských spotřebičů a tak si přesně vyberete značku, kterou preferujete. Samozřejmostí je pro nás vedle dodávky kuchyně také výroba kuchyňského nábytku včetně kuchyňkých židlí, jídelních stolů a dalších. Cílem je, aby vše bylo praktické a působilo estetickým dojmem.

Fotogalerie - Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně

Kuchyně