+420 608 555 473
INTERYSS s.r.o.
Ložnice
Interiéry rodinných domů
a bytů

Ložnice

Velká variabilita doplňků do vestavěných skříní

Dobrá postel nesmí vydávat žádné zvuky, musí být pevná, stabilní a unést řádově stovky kilogramů po desítky let. Poctivé řemeslo je zde potřeba více, než kde jinde. Naší výhodou je vytvoření rozměru přesně dle vašich potřeb a sladění veškerého nábytku s obložkami, dveřmi, policemi, a vestavěnými skříněmi.

Plánujete novou vestavěnou skříň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Každá věc má svoje místo a my Vám pomůžeme vybrat ty nejvhodnější doplňky, které Vám s jejím využíváním pomohou. Díky promyšleným výsuvům, výklopům a dalším prvkům získáte pohodlí a přehled ve svých věcech.

  • + Využití každého místa
  • + 100% barevné sladění
  • + Robustní konstrukce
  • + Pevnost a odolnost
  • + Atypické rozměry

a vždy poctivá ruční truhlařina.

Ložnice a vestavěné skříně

Zvolte si styl své nové vybavení ložnice a svou ideální skříň

Vestavěná skříň má být na míru nejenom danému prostoru, ale i Vašim potřebám. To samé platí i o posteli a ložnici, kde strávíme zhruba 33 % života. Přizpůsobte si proto vnitřní vybavení podle svých potřeb. 

Každý všední den 7:00 - 15:30 +420 608 555 473 Napište nám

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, ale především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí.

Problémem nejsou ani „mrtvá místa“ – kouty, zkosené stropy a výklenky. Vestavěné skříně na míru dodáváme do mnoha míst v Čechách včetně Prahy. Vždy záleží na rozsahu dané zakázky. Cena skříně se odvíjí od složitosti řešení i vnitřního vybavení. Našimi zákazníky jsou lidé, kteří požadují vestavěnou skříň vysoké kvality. Oblast trvanlivosti, stability a robustnosti je to, čím se naše skříně odlišují. Dokážeme dodat špičkové pojezdy, použít kombinaci dřeva, skla i jiných materiálů. Za příznivou cenu si předplatíte trvanlivost a radost ze skvělé funkce na mnoho let.

Fotogalerie - Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně

Ložnice a vestavěné skříně